Wtedy poczułem, co miałem nadzieję na cały miesiąc

Posted on Styczeń 6, 2017 By

„Pierdolić!” Zacząłem pulsujący ciągu dłoniach. Rzuciłem moją głowę do tyłu, oczy zamknięte, ciesząc się doznania.

Wtedy poczułem, co miałem nadzieję na cały miesiąc. Ciepła, miękka wilgoć pochłonęła głowę mojego fiuta i ruszył w dół jej grubość. Krzyknęłam. Kelly dupy, zachowując jej usta mocno. Spojrzałem w dół, aby zobaczyć usta owinięty wokół mojego fiuta, a ona powoli połykania go więcej, biorąc swój czas, żeby mnie dręczyć. Chciałem poruszyć, aby rozpocząć fucking jej usta. Aby pobrać twarz, zaczynają dłużycy na kłody i wyposażone w gardle. Ale chciałem się nim cieszyć. I nie chcą się pieprzyć to.
11
Potem nucił. Wspaniałe hałasu przejść przez jej gardło, a w jej usta. To rozbrzmiewało wbrew mojej pręta.

„Do cholery!” Spojrzała na mnie, wciąż nucąc, oczy wiedząc i złośliwa. Ona poszła tak daleko, jak tylko mogła dół mojego długości, tylko z cala oszczędzić. Byłem tylko średniej długości.

„Jesteś pewien, że nigdy nie zrobiłeś tego wcześniej !?” Spojrzałem na nią. Powoli, kusząco, usuwa się z całego mnie. Ona oblizała wargi, kręcąc głową.

„Nie, nigdy! Właśnie tu znajdziesz seks za darmo przeczytałem dużo. I oglądać dużo porno.”

„Mózgi i urody, co?”

Uśmiechnęła się i stanął. Wspięła się na łóżko, międzystrefowych mnie, moje mokre, twarde dick slicking wbrew jej tyłek jak ona osiadł przeciwko mnie. Było już zauważyłem, że było ciężko. Penis wysunął się z jej majtki, cala i pół lub tak powyżej talii. I nie mógł pomóc, ale myślę, że to … urocza.

Zdjąłem koszulę i natychmiast, ręce przeniósł się do uruchomienia w górę iw dół mojego ramion, i klatce piersiowej. I nie był w świetnej formie. Miałem warstwę tłuszczu. Więc nie można było zobaczyć moją muskulaturę to tak dobrze. Moi abs zostały ukryte. Ale miałem trochę definicji. Oczy Złoto pożarł moją postać z pożądania błyszczały w ich głębi.

„Jesteś taka gorąca …” Zaczęła mielenia przeciwko mnie, jej tyłek drażni mojego fiuta, a jej cock puree przed moim brzuchu. Wypuściła trochę dziewczęcy jęk. Jej ładne usta rozchylone, a oczy zamknięte. Mogłem tylko patrzeć z podziwem na chwilę, ale wiedziałem, że mogę zrobić lepiej. I pochylił się, całując jej odsłoniętej szyi. Zamruczała, opierając głowę na moim.

„Potrzebuję cię … teraz …” Odetchnęła. Jej prawa ręka sięgnęła za nią. Ona pluć na jej lewej, a następnie. Odsunęła na bok jej majtki i potarła pluć na mój bijącym siebie. Ja tylko czekał, teraz ssąc jej ucha.

Po kilku chwilach, przeniosła mojego penisa do jej wejścia, unosząc ja się trochę. I zaczęła siedzi. Ona już lubed się w górę, choć jej otwór wciąż opór. Po chwili ciśnienie, ja włamał się do niej i od razu wbił kilka cali w jej tyłek.

„O mój Boże!” Kelly jęknął obok mnie, ręce szybko znaleźć moje ramiona. Przylgnęła do mnie jak ona przesuwana, pogrążając moją męskość w jej ciepłych głębokościach. On paznokcie wbiły mnie. A ja kurwa podobało.

Po przyzwyczaić do mojego długości i grubości, Kelly nie oszczędził czasu. Ona rozpoczyna szlifowania przeciwko mnie i mimo napiętego stosowne, lube tak dobrze na to pozwolić. Moje ręce chwycił jej policzki tyłek jak jechała do mnie, a ja poszukiwanej wargi się do pocałunku. Owinęła ręce za szyję i wciągnął mnie na szorstkiej, mokrym pocałunkiem. Jej język znalazł kopalnię i jęknęła przeciwko mnie. Jej uda dociskana moich stronach tak naprawdę zaczął kurwa. Jej biodra gyrated jak jej tyłek odbił w górę iw dół na moim pręta.

„Pieprzyć … pieprzyć!” Ona płakała. Uśmiechnąłem się, oglądając spektakl i rozpocząć bucking się do niej. Ciężko. Oparłem się na moich ramionach na dźwigni, a moje biodra zaczęły rozbijając jej z zachwycających mokrych klapsów za każdym razem. Oczy Złoto poszybowała na chwilę, krzyknęła ponownie, a jej ramiona i uda mocniej zaciska się wokół mnie. Ugryzła ucho jak jęknęła głośno z każdym pchnięciem.

Jak każda kobieta, I fucked, chciałem, aby jej wybuch, aby dać się w przeważającej przyjemności, zanim rzuciła. Wydaje mi się całkiem nieźle …

Kelly był szalony z pożądania teraz, a jej tyłek clamed grubsza przeciwko mojego fiuta. Wszystko było gorące i mokre; byliśmy pocenie się, kurwa, jak kompletnych zwierząt. I bucked przeciwko niej, jak ona kołysała mnie. Jej własny kogut otarł brzuchu grubsza lubed kliknij w pocie między nami. Zawołała z każdym pchnięciem w jej tyłek.

„Kurwa, kurwa, kurwa, kurwa, kurwa!” Jej głos zaczął piszczeć się jak ona zarówno zabrakło tchu i podszedł do punktu kulminacyjnego.

Zacisnąłem zęby, orki do mojej kobiety. I nie będzie trwać długo w tym tempie. Ale udało mi się, podobnie jak Kelly rzeczywiście eksplodować orgazmu. Nie było słów, tylko dziewczęce okrzyki ekstazy. Ona konwulsje na mnie, wyginanie jej ramiona wokół mojej szyi, jej uda napiera na moich biodrach, a jej piękne ass staje niezwykle napięty. Gdy chrząknął i wołał jej mały kogut wygłaszane na moim brzuchu i klatce piersiowej miłym obciążenia białego cum. Czułam impulsy jej prostaty wbrew mojej męskości.

Uncategorized