Spojrzała na Cindy i Cindy przytaknęła

Posted on Styczeń 4, 2017 By

„Oczywiście. To moja praca.” Spojrzałem na dwóch z nich na drugą. „Teraz zróbmy małą grę. Po pierwsze starcie ustrojstwo”. Choć Cindy usunięty pasek na ja nadal z Katy. Włożyłem rękę. „Cześć, mam na imię Dennis, ale możesz zadzwonić do mnie Mistrzu”.

Spojrzała na Cindy i Cindy przytaknęła. „Cześć, M … Mas … Master”.

Wyciągnąłem ją na nogi. „Pozwól mi zobaczyć, co my tu mamy.” Pobiegłem moje ręce na jej twarde cycki i westchnęła, kiedy szczypał jej sutki. Odwróciłem się do niej i wziął mocną pozycję na jej napięty ass, ściskając ją i zachwycając się jej cudownej jędrności. Potem sięgnął między jej nogi i pobiegł kilka palców thru jej rany. Ona po prostu stał i drżał. I zwrócił się do Cindy. „Bardzo ładny, dziwka. Widzę, że masz doskonały gust młodych dam”.
1
„Dziękuję Panu.” Cindy stał obok mnie i zaczął pocierając już twardy kutas. „Czy możemy rozebrać cię?”

Kiwnąłem głową i rozebrał mnie prawie nie ma czasu. Raz byłem nagi, Cindy pchnął Katy powrotem na kolana przede mną i skierowana Katy. „Dobrze, cipa, myślisz, że zasługują na niektóre z tych penisa?”

„Tak, pani.”

„Czy myślisz, że możesz strona www skorzystać z penisa w swojej cipki?”

„Tak, pani.”

„Co o dupę? Czy to pasuje w dupę?”

Katy spojrzała z dużymi oczami. „Tak, pani, jeśli chcesz go.”

Uśmiechnąłem się. Było to działa całkiem dobrze dla mnie i miałem pomysł na początkowym kopulacji. „Katy leżała na podłodze, twarzą do góry.” Położyła się i spojrzał na mnie, koncentrując się na mój twardy kutas. „Cindy, siedzieć na twarzy.” Cindy podeszła Katy i obniżył się do Katy oczekujących ustach. Widziałam jej język od razu iść do pracy i Cindy jęknął. Potem uklęknął między nogami Katy i pchnął je iz powrotem. „Trzymaj nogi w górę i do tyłu.” Cindy wzięła je i położył nogi Katy pod pachami, stawiając rozkosznie mokrej cipki Katy na pełnym ekranie. Widziałam kamery walkę o najlepszych ujęć. „Ok, dziwka, teraz poprowadzi mój kogut w tym malutkie cipki.” Pochyliłem się i Cindy wzięła mojego fiuta i pokryte ciekawa strona www go z pizdy Katy. „A teraz powiedz mi, co chcesz.”

Cindy spojrzała na mnie. „Chcę, żebyś fuck ten mały cunt. Ta cipa należy do mnie i chcę, żebyś fuck to twarde i głębokie.”

Uśmiechnęłam się i pchnął mojego penisa do Katy. Katy była cholernie dużo ostatnio, ale wciąż miała młodą, napięty cunt. I pchnął całą drogę i pochowany siebie. Potem wyciągnął powoli i zaczął kurwa rytm. I kołysała się tam iz powrotem i nie mogłem zobaczyć, że pracowała w Cindy, ale został rozproszony przez fucking. Potem przeniósł się trochę bardziej z przodu, aby moje kolana się pode mną lepiej, chwycił ją za biodra i zaczął walić nią. Cindy uśmiechnęła się i pochyliła się, żeby mnie pocałować. Całowaliśmy się ciężko jak my dwoje wykorzystywane Katy dla naszego sex zabawki.

Katy nagle okazało się nieco od lizania Cindy. „Pani, mogę proszę cum?” Jej głos błagał i pilne.

Cindy uśmiechnęła się do mnie. „Tak, cipa, może dojdziesz.” Podniosła się od Katy i jak waliło jej Cindy schylił się i przewrócił jej łechtaczkę. Katy miotał się, jęcząc i szarpanie i Cumming.

Kiedy się uspokoił Zwolniłem mój wepchnięcie wreszcie wziął moją wciąż twarde kogut z Katy i spojrzał na Cindy. „Myślę, że muszę cię pieprzyć i dać swój mały niewolnikiem tu Cream Pie”.

Cindy uśmiechnęła się. „Och, tak, proszę pana, to brzmi wspaniale.”

Pomyślałem, że może ona dostać się skąd wciąż unosi się nieco ponad Katy, ale zamiast Cindy po prostu odwrócił się i dostał się na czworakach, a jej cipki jeszcze czytaj więcej około 6 cali na twarzy Katy. „Chodź, kochanie, napełnij mnie tak, że mogę dać Katy jej leczeniu.”

I tasuje się do przodu i zatonął mojego penisa w piękne cipki mojej żony, oboje już przemoczony i nie wymagająca dodatkowego smarowania. Jęknęła i od razu poszedłem do pchnięć trudno w nią, patrząc, jak jej policzki tyłek odbił się z każdym uderzeniem.

„O, kurwa!” Cindy jęknął, oboje czuliśmy język Katy pod nami, lizanie jej clit i moje wału, ponieważ zniknął w niej. „Kurwa, mam zamiar cum!”

I utopił trudniejsze i Cindy przyszedł trudne, drżenie i upuszczanie głowę do podłogi, wspierając go w dłoniach.

„Moja kolej!” Udało mi się wypowiedzieć jak zacząłem Cumming. Zacząłem przepompowywania i pompowania i wypełnione Cindy się całkiem dobrze. Zajęło mi trochę czasu, aby zatrzymać wepchnięcie. Wydawało się, że mój organizm był na przeciążenia i nie mógł powstrzymać skurcze. Wreszcie, po tym, co wydawało się bardzo długo, ja wyciągnąłem i wstał.

Uncategorized