Śniadanie i kolacja były na własną rękę

Posted on Październik 20, 2016 By

Śniadanie i kolacja były na własną rękę. Ale w porze lunchu cały klan zebrane w głównym namiocie jadalnym, gdzie różne kucharze karmione całą masę. To było w czasie lunchu, że wszyscy nam się zobaczyć wszystkich. I to było na lunchu, gdzie obaj chłopcy nauczyli oni zatrzaśnięta na najlepszych szuka dziewczyny na spotkanie.

Tego popołudnia Brad i Sissy poszedł na ryby i usiadł na brzegu stawu rozmowy na ten temat i że przez kilka godzin. Ani niczego złapać, ale nie obchodziło. To było, kiedy wrócili do obozu i znaleźli ją Sissy śpiwór i bagażu piętrzyły się przed namiotem, że sobie coś zaszło. Sissy rozejrzał się i zobaczył jej brat łupania drewna do ogniska wieczorem. Podeszła.

„Co się dzieje z moimi rzeczami?” powiedziała.

„Hej tryskać” uśmiechnął. „Julie i ja zamierzamy piętrowe razem.”

„Tak? Namiot jest wystarczająco duży dla trzech,” powiedziała.

Znów się uśmiechnął. „Możemy chcą trochę prywatności.”

„Ona jest twoja kuzynka zboczeńcu!” powiedział jego siostrę.

„Hej! Nie dostaniesz swoje majtki w wad” śmiał. „Jesteśmy po prostu się wygłupiać trochę … może. Możemy cieszyć się z bycia razem. To jest po prostu tak, jak już kręci ze swoim młodszym bratem a lot … prawda? Samo.” Spojrzał na nią, aby zobaczyć, co ona zrobi. Jeśli poszła do rodziców może to wszystko bankrutują. „Daj spokój. Dlaczego nie … i jak on się nazywa?”

„Brad”, powiedziała.

„Dlaczego nie i Brad robią to samo. Wiesz, spać tam i ona będzie spać tutaj.”

Jednym z powodów Sissy lubił kemping tak, że ona i jej brat zawsze wspólne namiot. A gdy wspólny namiot, dostała zobaczyć … dobre części chłopca. Nigdy nie udało nam się zobaczyć żadnej z tych rzeczy w domu lub szkole. Nie sądziła, Brad będzie przebrać się przed nią, tak jakby to zrobił Byłaby rezygnując szansę zobaczyć penisa brata.

„One night only … a ty mi winien wielki brat!” powiedziała. Uśmiechnął się i skinął głową. Wyszła na zewnątrz i podniosła śpiwór. Wsiadła do namiotu Brada jak wrócił z łazienki.

„Co tam?” powiedział, upuściła śpiwór. Opowiedziała mu o zmianie miejsca noclegowe, zastanawiając się, czy byłoby OK z nim. Czuła się dobrze, kiedy był bardzo entuzjastycznie nastawiony do przełącznika.

„Myślę, że byłoby świetnie!” powiedział podekscytowany.

Pobiegł na drugą namiotu i wzięła torbę duffle i przyniósł go z powrotem. Kiedy weszliśmy do środka, zobaczył, że rzeczy jego siostry już nie było. Namiot był mniejszy niż drugi, a gdy śpiwory rozprowadza się, że są obok siebie, przy czym bagażu na głowicy każdego złoża. Usiedli na swoich śpiworach karty do gry na chwilę, a potem postanowił popływać.

„Chcesz mnie zostawić podczas zmienić w swoim garniturze?” Brad zapytał z nadzieją, że mówiła mógł zostać, ale po prostu nie oglądać.

Sissy myślał o niej. Być może, że ona się zobaczyć chłopcem Peter po wszystkim.

„Nie obchodzi mnie, jeśli nie” powiedziała.

Zdziwił się, ale przytaknął. Oboje po prostu siedział, choć żaden z nich nie mając odwagi, by zacząć. Sissy wyłowiła jej bikini, który był biały z czerwonym Polk-a-kropek na całym niego. Brad wyjął speedos a oni spojrzeli na siebie.

Uncategorized