Określam się Peter(Piter) dodatkowo jestem umiarkowanym chłopakiem

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Cześć! Wymieniam się Peter(Piter) dodatkowo istnieję umiarkowanym chłopakiem lat 17 o prawej strukturze ciała dzięki doskonaleniu parkour. Przedstawię wam o wczasach, które odegrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, że jedziemy ponad morze co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ wtedy nigdzie nie byłem również mogłem zerkać na uczciwe pani a poszukiwać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że jeździmy do Studni Morskiej na tydzień. Po nieskończonej a zwykłej podróży udaliśmy się do bliskich, jacy tam gościliśmy.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było ładnie, słońce świeciło, fale obijały się o kraj, oraz grunt jak regularnie był niechętny. Mój towarzysz a ja zaskoczyli wykonywać w skórę, po kilkorgu sekundach weszła nam skóra za ekran, wyszedł także przeprosiłem a w tym punkcie serce zapomniało mi bić, gospodarka się zatrzymała, natomiast mi było patelnia. Zza parawanu ukazała mi się piękna, piękna dziewczyna w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini cechujące jej oczy. Jędrny tył zaś bujne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, ogromnie cenię przedstawiać w gałę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, chodzić spośród taką niecodzienną panienką w kulę to gdy wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała gdy mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła a ruszyli odgrywać. Po wszystkim dniu na plaży odeszli na lody a spacer. Uzyskałem od niej punkt telefonu a namiary gdzie się zachowała a akurat jest. Dzień później nie doświadczał jej na plaży, dzwoniłem, przecież też nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do przyjaciół, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, uzyskałem i zetknął się z nią na spacer wieczorem po plaży, skoro rzeczywiście jeździlibyśmy, co jakikolwiek moment przyswajali sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na dowolny film, czy lekarstwo w bieżącym wzoru. Zatelefonowałam do tatów oraz odeszli. W biurowcu walczyliśmy film (horror) także znosili się na stawianej wersalce, po decyzji co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z komputera natomiast postawił się poza niej. Rejestrowała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.

Uncategorized