Nawet leżąc były ogromne

Posted on Październik 20, 2016 By

– Jakość !!! – Tak, Irma powiedział, patrząc mi w oczy – ale to nie jest ważne. Będziesz mieć wspólny kurwa, nie zwracając uwagi na swoje uczucia, jesteś Bubut gwałtu w ustach i dupie. I każdy będzie miał nie mniej niż 30 cm długości penisa lub pasek. Będziesz fuck i mężczyzn i transów i straponessy. Czy jesteś gotowy ???? Twój kurwa są przez dwie godziny, w ustach trwa – podać mój Boże !!! A ty ???

– Tak, jestem gotowy !!!! – Powiedziałem – trzeba tylko być myte.

– Brawo !!!! – Milka krzyknęła. – Chodź, pomogę ci.

Poszedłem z Milka trzymała mnie za rękę, wszedł po schodach i do pokoju z prysznicem. Przyjechaliśmy do mnie i dwóch negretosika i przyniósł do kabiny.

Nawet leżąc były ogromne. Zostali mycia wszędzie zwłaszcza dołączony wagę do mojego tyłka. Potem otarł mi suche. Umieszczono na stole i Potarłem olej brzuch przetwarzania konkretnego punktu, choć gładząc jego plecy i moje jajka huek. Milka stał i patrzył cały proces. Potem odwrócił mój powrót zaczął pocierać przednią staje – jedna – Na górze każdej dupie. Milka rozmazany penisa jakiejś maści i umieścić mnie w dupę. Miło było maść dał chłód i gorące dick odczuwalne szczególnie jasne. Tak, a całe ciało płonęło z oleju. Moja głowa wisiała nad moją twarzą i pomachał długiego penisa. Otworzyłem usta i pozwolił mu w gardle. Więc masowane przez pięć minut. Następnie Milka gonił je i pomógł wstać. Przylgnęła do mnie i połączyły się w pocałunku.

– Czy chcesz !!! Zabierz mnie !!! – Powiedziałem.

– Zrobimy to !!!! – Nie przerywając pocałunku szepnął Milka. – Daj spokój.

Wyszliśmy z pokoju i zderzył się z Irma. Zatrzymała mnie pogląd Milken i zwracając się do mnie powiedział:

– Pocałuj mnie !!!!

Włożyłem pocałunek w całej swej siły i delikatności.

– Wszystko tyle !!!! – Odsunęła się ode mnie. – Zniknął. I popchnął mnie do pokoju.

Co widziałem przyniósł mnie w osłupienie. Takie rozmiary zanim ja po prostu nie widzi, a nawet bardziej. Były długie, nawet więcej niż 50 cm, cienkie, grube i bardzo grube, czarne, białe, różowe, z ostrym ukłucie i szeroki.

W ogólnym OHRINET !!!!

A moja dziwka zasysane do środka jednego z tych HUISCHEV.

Nie, to nie ssać jej po prostu fucked w samym gardle. Widziałem jego gardło przebite kutas penetruje klatkę piersiową. I wyszedł z jego ust i silnym strumieniem uderzył ją w twarz.

Uncategorized