Nasunął się w nią. Krzyknęła z żalu, natomiast nie chciała

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z ucisku, lecz nie chciała, aby skończył. Właściwie to ją ciągnął, robiąc łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd korzystam trysnąć.

– Strona w dupci, serię na maskę

Więc trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia dopełnił jej dupcie, po czym przeznaczył członka również otworzył podawać strugi nasiona na buzia. Ola zaczęła mi obciągać, to strona nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała doskonale: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na masek a we włosach oraz sperma, której nie dała porady połknąć, przelewająca się z ust. Siadł na gleby, ona spoczęła mi na kolanach. Spali po seksie, ciągnęli się już założyć jeśli niespodziewanie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Natomiast co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz pieska Ola, a z obecnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Rzeczywiście więc patrz – powiedziała Olivia również z złośliwym uśmiechem nauczyła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na jakiej przypisywała ciemne superstary (a bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i swym oczom przejrzał się… strap-on. Na oko posiadał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem właśnie się zabawimy! – ogłosiła z bieżącym znajomym uśmiechem Olivia…

Uncategorized