Megan odpowiedział ostrożnie

Posted on Październik 26, 2016 By

Megan odpowiedział ostrożnie. „To było świetne. Mam 40 $ na napiwki! Tato i Boo przyniósł swoje samochody w dół i muszę je umyć obie. Zadzwoniła jej brat” Boo „, choć jego nazwisko było Blaine. Miała odkąd był małym dzieckiem. Boo był o rok starszy od niej i były najlepsze z kumplami.

Jej mama uśmiechnęła „Tak mi powiedzieli. Wspomniany zrobiłeś dobrą robotę też. Ustaw tabelę dla mnie, OK?”

Nie wybuchu. Podczas gdy ona była ustawiania tabeli ojciec wrócił do domu z gry w golfa. „Cześć tatusiu!” powiedziała jasno.

„Cześć brzoskwinie” uśmiechnął. Obdarzył ją przytulić i szepnął jej do ucha: „Nie szczur cię.” Potem znowu się uśmiechnął i poszedł odłożyć swoje kluby.

Chwilę później jej brat wpadł przez tylne drzwi. „Hej hej Nierówności mama …” uśmiechnął. „Co na kolację?

„BLAINE ALLEN MILLER!” zaszczekał matka Megan, kładąc dłonie na biodrach. Co ja mówiłem o nazywając swoją siostrę, że? ”

Boo miały nazywać jego siostra „bąble”, gdy odwróciła Dwunastu i zaczął rosnąć piersi. Zrobił sobie nawyk ich wywiercenie, dotykając je i ściskając je tak często, mówiąc jej, że musiał dać jej „zgłoszenia”, jak robią. Megan, obojętny na początku, miał jednak powstrzymał się od rodziców skarży się, że on to zrobił. Z biegiem lat dostała się gdzie rodzaj podobało. To było trochę jak to, co czuła, gdy gorące Oczy wuja pochylonej w górę iw dół jej ciała nastolatków.

Fakt, że były jej ‚stłuczki’ teraz 36 Cs go nie zatrzymał. Nazwał ją, że tak długo, że żaden z nich nie zauważył tego dłużej w szczególności. Kiedy ludzie spoza rodziny chciał wiedzieć, co to znaczy, oboje po prostu powiedział, że przyszedł ze wszystkich wstrząsami i uderzeniami, że dostał jako dziecko, próbując nadążyć za jej wielki brat.

Ale podczas gdy jej pseudonim jej nie przeszkadza, że przeszkadza jej matkę. „Mówiłem ci, że nie jest rzeczą montażu powiedzieć swojej siostrze. Ona ma imię, a dalsze odniesienia do jej piersi jest seksistowski. Nie chcę słyszeć, że ponownie. Czy to jasne?”

„OK Mamo, ja po prostu zapomniał. Przepraszam. Nie masz krowę. To tylko pseudonim. Nie zapomnę znowu,” powiedział łagodnie. Megan spojrzała na niego. To nie był bratem wiedziała.

Ale tak szybko, jak jej matka wróciła do pieca z „To jest lepsze” komentarza, uśmiechnął się szeroko, lizał dwa pierwsze palce obu rąk, umieścić je na swojej koszuli, na szczycie swoich sutków, a następnie obracać je w mało koła, jak ten głupkowaty facet na Saturday Night Live. Megan musiała opuścić pokój, aby powstrzymać się od śmiechu.

Ona się zmienił z powrotem do ubrań ulicznych w szatni na Boba, ale musiała wysuszyć włosy, więc udała się do łazienki ona i Boo używany. Była czesania się jej włosy, gdy Boo wszedł za nią. Obie ręce były w górę, do czynienia z włosami. Widziała jego ręce pojawiają się w lustrze i pokrycie jej „guzki”, jak ujął jej wepchnięcie piersi w dłoniach. Ona nie włożyła stanika, zastanawianie mogła zawsze twierdzą, że zapomniała go, a jego ręce poczuła luźne ciężkie piersi.

Uncategorized