Kiedy opróżnił resztę wódki widziałem Dani

Posted on Styczeń 14, 2017 By

Kiedy opróżnił resztę wódki widziałem Dani patrzył na mnie, choć nie miałem pojęcia, o czym myśli.
woman-466130_1280

„Następnie kilka lat w dół linii moja żona ponownie w ciążę i urodziła córkę. Byłem szczęśliwy, ale nie było już innej osoby do obsługi, więc musiałem iść dalej, jak robiłem. Nawet w miesiącach letnich, byłem zajęty, zastępując zbiorniki oleju i kotły poza sezonem, więc nadal nie ma zbyt wiele wolnego czasu. Jedynymi Wakacje wzięliśmy mieli spędzić wakacje na państwowej ziemi w okresie letnim i ani żony lub córki raz dostała trochę starszy podobało. Ale zawsze powiedział jej, gdyby miała trochę cierpliwości, a następnie w przyszłości byłoby wszystko się opłaca. Chcemy iść na miłych wakacji i będę ją co chciała kupić. Co za żart!”

„Co się stało?” Zapytała w swoim słabym głosem.

„Nie wiem, czy jestem oszukiwanie siebie, czy co. Może powinienem był to przewidzieć, czy mam więcej czasu w domu i to się skończyć inaczej. Nie wiem. Stało się to tu, w tym pokoju, tuż na kanapie, oczywiście, że to zupełnie inna kanapa wtedy, ale to było w tym samym miejscu, to nadal jest. Kiedy wróciłem do domu z pracy jednego czerwca wieczorem kazała mi usiąść, bo musieliśmy rozmawiać. Pomyślałem, że to kolejna „musimy zrobić więcej rzeczy, jako rodziny” rodzaju talk gdzie zgodziłbym się co do zasady, nawet jeśli nic się nie zmieniło. Potem powiedział mi, że chce rozwodu. Byłem wstrząśnięty, mówię wam. Spróbowałem więc mówiąc jej, że wszystko się zmieni ten czas a ja naprawdę staram się pracować mniej i wciąż może tego dokonać. ”

„Powiedziała, że było już za późno, że teraz, że mam szansę. Kiedy powiedziała mi, że znalazła kogoś innego i miała zamiar zostawić mnie dla niego byłem powalony. W tej chwili boli tak źle, że chciałem ją zabić, ale oczywiście, że nie, ja nie podniósł w ten sposób. Potem powiedział mi kiedyś, rozwód był końcowy mają zamiar przenieść się na Florydę i zabrać dzieci. I został zmiażdżony przez to. Jedyną rzeczą, która mnie uratował był mój syn. Nie zrozumcie mnie źle, nie tak jak my kiedyś bardzo blisko, ale on flat out nie chciał iść z nią i wreszcie zrezygnowała próbując go przekonać. Wiem, że to nie był przeze mnie nie poszedł; No cóż, może jestem jednym z powodów. Do tego czasu miał dziesięć lat i miał wszystkie jego przyjaciół tu i dziadkowie byli wciąż żyje i mieszka w mieście. Plus nigdy nie lubił tego faceta jego matka wzięła górę i że zorientowali się do jego decyzji, jak również. ”

„Ale moja córka była młodsza i kochała pomysł przejścia na Florydzie, gdzie było ciepło przez cały rok. Kiedy jej matka powiedziała jej, że miała dużo większy pokój tam i oni mogli zabrać ją do Disney zobaczyć księżniczki gdy chciała go zamknięto transakcję. Więc to było to, że i od tej pory nigdy nie była taka sama, choć nie było to najgorsze, co się stało. Moja córka nigdy nie była naprawdę dziewczynie tatusia jak niektórzy, ale ja ją kocham, a ja starałem się pozostać w kontakcie. ”

„Kolejne dwa lata leciałem w dół z moim synem odwiedzić ją i choć broniła ona też odwiedził mnie tutaj. Potem odmówiła, a jej matka nie zmusi jej do zrobienia, więc było tylko wtedy, gdy pójdę, że chciałbym ją zobaczyć. Chciałbym do niej zadzwonić, ale nie jestem bardzo za rozmowę przez telefon, a ona nigdy nie miała nic więcej do powiedzenia albo. Jej matka wyszła za niego oczywiście i mieli syna razem i próbował nawet legalnie przyjąć moją córkę, ale oczywiście mogę powstrzymać tego. Próbowałem, naprawdę, aby utrzymać dobre relacje z nią. I dobrze zrobił i wysłał czek co miesiąc, a nawet wtedy, gdy było jasne, że nie obchodzi mnie to wciąż będzie lecieć w dół i odwiedzić każdego roku. Zazwyczaj chciałbym spędzić tam tydzień i chciałbym ją zobaczyć, może dwa razy na kolację i to wszystko, a nawet, że było jak wyrywanie zębów. ”

„Teraz mój syn będzie pójść i odwiedzić swoją siostrę i matkę co roku, ale wolał jechać na własną rękę, ponieważ czuł, że to bardziej normalne w ten sposób i nie mogę go za to winić. Więc żart to było przez czas ja wykonany firma sukces naprawdę nie cieszyć się nim i wszystko, to znaczy ja mam trochę pieniędzy, aby przejść dalej. Ale najgorsze miało dopiero nadejść. Tak jak mówiłem ja i moja córka nie jak wiele innych w zawsze jest blisko, ale ja spróbuję. Pewnego dnia około dziesięciu lat temu mój syn zadzwonił do mnie i powiedział, że ma mi coś do powiedzenia. ”

 

Uncategorized