Jeżeli nie jesteś zainteresowany Grupy Działania

Posted on Październik 20, 2016 By

Jeżeli nie jesteś zainteresowany Grupy Działania interseksualnych, proszę nie kontynuować. Jest to oparte na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce dla siebie.

Kiedy piszę te słowa jestem sobie parę różowych, obcisłych, pół-strome majtki bikini. Byłem zafascynowany majtek damskich od znalazłem parę moich starszych sióstr malutkie bikini pantis w pralni, kiedy byłem około 10. I włożyła obcisłych majtkach i od razu zrobiło się na twardym. Jako młody i nie wiedząc, co to było, bałem się i wziął je. Uczucie było dobre z jedwabiu na skórze i przesuwając na mojego małego penisa. Twardość nie odejdzie szybko i byłem naprawdę przerażony miałem uszkodzone siebie. Śmieję się, że teraz, ale miłość dotyk kobiety majteczek jest jeszcze ze mną.

będę odnosić niedawne dzieje, że znalazłem bardzo ekscytujące i od tego czasu powtarza się kilka razy. Pewnego dnia podczas próby na różnych majtki dla moich dni nosić, a nie mając do pracy, był już wzbudziła jak zwykle z sensacją jedwabiście majtki mikrofibry miałem cum kochać. Czytałam o dorosłych teatrów i myślał o wyjeździe do jednego, a debatował gdyby noszę majtki lub udać się w tradycyjnej bielizny męskiej, który miałem jeszcze kilka pary w magazynie. Postanowiłem nikt nie zauważy tak, więc po prostu sobie malutkie, pół-wzniosu i obcisłe żółte mikrofibry jedwabne majtki miałem umieścić na końcu. I umieścić kilka jogging szorty na nad nimi i t-shirt. Potem wyruszył na mój pierwszy wyjazd do teatrów.

Zapłaciłem i wszedł do teatru, a pokój był bardzo ciemno i miałem twardy czas widząc w pokoju. Trochę światła na ekranie, choć ogromny, było słabe i przedstawiający damę dając pracę cios wielkim i ogoloną penisa. Czułam moją drogę wzdłuż ściany, kiedy wpadłem na kogoś. Cofnąłem się szybko i powiedział: „Przepraszam”. I odpowiedział z „nie ma problemu.” Odpowiedzi, ale jak już wskoczył wpadłem na kogoś, kto za mną ściśle i czuł się tak, jakby dociskany mnie swoim pięść na moim tyłku. I cofnął się i przeprosił ponownie, a następnie poszedł kilka kroków dalej, aż dotarłem do tylnej ściany. Odwróciłem się, aby obejrzeć film i zobaczyć, czy mogę zobaczyć siedzenia dostępne. Gdy moje oczy przyzwyczaiły się do ciemności widziałem wielu mężczyzn i chłopców stojących i siedzących. Niektóre solo, niektóre blisko siebie. Jak wyglądał bliżej Widziałem niektóre z nich wydawało się masturbuje siebie lub siebie nawzajem! Byłem zaskoczony, nie miałem pojęcia, co wydarzyło się w tych miejscach. Zauważyłem również wielu mężczyzn stojących przy ścianie tylnej niedaleko miejsca, gdzie stałem. Wiele z nich miało ich kurki wychodzić lub zostały szarpiąc je powoli. Wydawało się w słabym świetle, że wszystkie rozmiary i kształty były na wystawie.

Jeden człowiek ślizga się blisko mnie i stanął tam z jego kogut wychodzić. I nie mógł pomóc, ale zauważyć, jak to było wyprostowane i około 7 cali wystające thru dżinsów otwierania. Wracając do filmu czułem slajd rękę przeciwko mnie w dupę policzek. I zrobił krok do przodu bez zastanowienia, a następnie ręcznie, Bańki mnie delikatnie i lekko wycisnąć. Przestałem, ponieważ czuł rodzaj sexy. Inny mężczyzna wsunął do mojej drugiej stronie, a pierwszy człowiek odwrócił mnie do niego i zapytał, czy mi się podobało to, co widziałem i cieszył dotyk mój tyłek jest rozgrywany. I powoli skinął głową. Zaśmiał się i wyciągnął rękę i dotknął mojego pół-penisa przez moje szorty i figi. Drugi mężczyzna zsunął się na mnie z rękami, a następnie wybrzuszenie jego kogut i wcierać w górę iw dół na mnie. Czułem, że powinienem odejść, ale nie wydaje się. Teraz wiem, że nie chcę, aby jak szykowałem włączona przy dźwiękach pokazu porno i fizycznym kontakcie z ludźmi. Człowiek przede mną obrócił mnie i potarł nagi kurek przed moimi pośladkami powoli i człowiek przede mną padł na kolana i wyciągnął moje spodenki powoli. Zrobiłem ffeble próbę zatrzymania, ale nie starają się twarde Chyba dlatego, że dostał je na podłogę. Czułem się człowiek za mną wsunąć głowę jego kogut przed moim pantied osła jako człowiek przede mną powiedział cicho: „Ona ma na sobie seksowne majtki!” I choć „ona”? Co miał na myśli? Człowiek na kolanach wyciągnął je na bok na tyle, aby moje hartowanie kogut i czuł go całować i lizać go pod głowicą. ŻE czuli się dobrze! Człowiek za mną pocierał szybciej wbrew moim majtki i nagle poczułem jeden człowiek ssać mojego fiuta w ustach, a człowiek za zaczęła jęczeć i nagle poczułam jego gorący cum splatter moje policzki tyłek. Poczułam pocierać jego kogut na moje majtki, rozmazywanie cum wszystkie nad nimi i do mojego pokryte ass powierzchni otworu policzek. I był już włączony, aby co najmniej.

Uncategorized