Ja zaplanowaliśmy tę ucieczkę przez cały czas

Posted on Październik 26, 2016 By

Ja zaplanowaliśmy tę ucieczkę przez cały czas, odkąd Rada odrzuciła moje plany. Bym wysłał drony we wszystkich kierunkach z wyjątkiem kierunku Gorkons, oczywiście. Znalazłem cztery możliwości, ale ten był najdalszą i najbardziej wojowniczy … i najbezpieczniejsze. Ustawić elementy sterujące i wszedł do komory. Po raz pierwszy w życiu byłem uciekać. Byłem zadowolony, że nie miał rodziny; Nie chciałbym mieć je wpaść w ręce tych rzeźników. widziałam, co zrobili na innych planetach. Gdy w komorze podsunąłem ostateczną kontrolę-master-a pochowany. Według moich obliczeń, że podróż zajmie czternaście i pół roku; Chciałbym wiek czternaście i pół dnia. I płynął na dno zbiornika i zamknęłam oczy. Czułam przyspieszenie i potem nic. Odszedłem.

ROZDZIAŁ 1

Porzuciłem mój statek, co pozwala na lot do żółtej gwiazdy. Prowadziłoby to obserwuje dalej. Moja ucieczka pod była mała – z grubsza taki sam kształt i rozmiar, co Ziemianie zwany tyłek cygara – i zaprojektowane, aby uniknąć wykrycia przez nawet najbardziej wrażliwej radar, gdyż płynął powoli. Wszedłem do atmosfery w poszukiwaniu odpowiedniego gospodarza. Wiedziałem, co chciałem-młody mężczyzna, nie więcej niż dwanaście lat w ich wieku. Taki okaz prawdopodobnie chroni mnie przez lata. Nie jestem pasożytem, które ostatecznie niszczą gospodarza. Kopalnia byłaby prawdziwa symbioza, w którym będziemy zarówno prosperować.

Wylądowałem w to, co nazwaliśmy park z powrotem do domu, gdzie mogę zobaczyć grupę mężczyzn grających pewien rodzaj gry, w której starali się rzucić sferoida przez metalowy krąg się na długi słup. Słyszałem jeden z nich nazywają to „kosz”. Jeden gracz zebrał straszne. Nawet nie mogłem zobaczyć. Upuścił sferoida wielokrotnie i nie był w stanie wyrzucić go przez „kosz”, chyba że był bardzo blisko. Mimo to wydaje się być dla niego wyzwaniem. Pomyślałem, że może on być odpowiedni, to wyzwanie godne intelektualisty takiego jak ja. Miałem szansę, gdy sferoida zwinięty w roślinach, gdzie się ukrywa.

W porównaniu do tych istot byłem mały. Potrzebowałem obudowę ochronną, aby chronić mnie od suchego powietrza; został zaprojektowany do symulacji gryzienie zwierzę, które mogłyby stanowić mój wpis do swojego ciała. Wspiąłem się na jego obuwia i do jego skóry, gdzie go ugryzł. „O, cholera, cyk.” Słyszałem, jak zawołać jak podniósł go i nadepnął go na chodnik. Za późno – wtedy byłem w jego krwi. I cieszył się w moim ciepłym środowiska wodnego po raz kolejny, jak zdałem przez rury w jego ciała do jego mózgu. I uzależniony i przygotował dla mojego przyszłego życia. Stąd mogę czytać w jego myślach i określić swoją przyszłość, mam nadzieję, że na lepsze.

Gra rozpadł się, a on napędzany dziwne urządzenie z dwoma kołami w dół ulicy. Ja korzystałem z tego czasu, aby uszczknąć całą swoją wiedzę. Dowiedziałem wybrałem prawdziwe przegrany. To by zmienić teraz, że byłem pod kontrolą. Czytanie myśli Dowiedziałem był gburowaty i brak szacunku do rodziców, że jego postępy w szkole była straszna i że eksperymentował z substancjami szkodliwymi. Wszystkie te problemy będzie moim priorytetem. Wtedy będę obsługiwać sportu i dziewczęta, które chciał tak źle.

W tym czasie wszedł do jego siedziby Wiedziałem, że on traktuje matkę z ostatecznego szacunku. Przywitał ją uprzejmie, kiedy zobaczył ją w kuchni, „Cześć, mamo będę zadowolony dbać o trawnik, jak tylko skończę moją pracę domową”. Podszedł do niej i pocałował ją w policzek, jak wyglądała na niego z przerażeniem.

Uncategorized