I warknął w przyjemność, a ja wiał

Posted on Styczeń 6, 2017 By

I warknął w przyjemność, a ja wiał. Moje ciało usztywnione i dałem raz ostatni, triumfalny naciskać na jej miękkie tyłek, zanim mój kogut zaczął wypływa własne struny nasion do niej, pokrywanie jej wnętrzności. Wreszcie, uwolnienie I tak pożądał. Miesiąc warto spermy i pożądania wygłaszane w dupie mojego najlepszego przyjaciela, jej hodowli. To było jak pozbycie się demona lub podnoszenia świat z moich ramionach. Ulga w przeciwieństwie do czułem wcześniej.
22
Mamy sapał razem z naszym pocie (i innych płynach ustrojowych) mieszając. Kelly osiedlić się przeciwko mnie, relaks, mrucząc trochę jak dzieliliśmy poświatę naszego wspólnego punktu kulminacyjnego. Po długiej chwili milczenia, Kelly mówił.

„Kurwa-A”.

„Kurwa-A ma rację …” Wróciłem. Wszystkie wagi Kelly’ego została rozstrzygnięta przed moim ciele, jej forma leniwie nanoszone przeciwko niemu. Ramiona która użyła by tak mocno trzymają się mnie nadal luźno owinięty wokół szyi, choć jedno z ramion zwisała jej.

„Chyba w końcu został założony seks ogłoszenia, wielki facet.” Ona leniwie usiadł, wystarczy mi twarz. On tyłek dociskany mnie, i zadrżał. Ja dopiero zaczynają tracić twardość. Zdjęła ręce z mojej szyi, przekroczył je i wykorzystywali je do podparcia się na mojej piersi. Uśmiechnęła się chytrze, jej duże, brązowe oczy patrząc na mnie mirthfully. Była piękna.

„Zgadnij, wiemy też, co zrobić, jeśli kiedykolwiek miał być nieznośny dupek”. Uśmiechnąłem się z powrotem na nią.

„Mmm. Mam nadzieję, że nigdy nie trzeba będzie ponownie. Przynajmniej jeśli chodzi o określone zaczyna.”

„Nigdy nie myślałem, że ty i ja byłbym tylko seks …”

„Czy nie przeszkadza ci …?” Pokręciłem głową, przechylając głowę do przodu, żeby ją pocałować. Zrobiła z aprobatą dźwięk mrucząc do moich ust.

„Nie jest w najmniejszym stopniu.”

„Wiesz, że muszę być Kevin dużo czasu, prawda?” I powoli skinął głową. To nie miało znaczenia. Nie zobaczyć Kelly, jak każdy inny od Kevina. To po prostu czułem się, jakbym wiedział, że teraz Kevin. Myślałem, Kelly była ładniejsza nazwa, ale nazwa nie ma znaczenia.

„Nie dbam o to. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Może więcej niż …” Kelly spoważniał wtedy, kiwając głową. Potarła nos z kopalni.

„Chciałbym być więcej. I naprawdę podoba Ci się James.”

„Też cię lubię.” Mamy zamknięte oczy przez długi, chwilę przetargu. Zarumieniła się trochę i odwrócił wzrok na sekundę. Uśmiecha się, spojrzałem obok niej na łóżku po drugiej stronie pokoju. Odwróciła się z ciekawością po moim spojrzeniem.

„Co?”

„Nie wiem, czy mogę iść spać dzisiaj z noclegi gdańsk wami w osobnym łóżku.” Uśmiechnęłam się do niej.

„Jestem twoją kobietą, a teraz, co? Trzeba trzymać mnie blisko? Więc nie błądzić i philander?” Kiwnąłem głową, z chichotem.

„Wszystko moje.”

„Dobrze. Niech wcisnąć je razem. Chciałbym spać obok ciebie …”

I przesunął się pod nią, spoglądając w dół. Jej cum wciąż leżeć na brzuchu i klatce piersiowej, a jej mały Dick i cofnął się z powrotem w jej majtki. To było słodkie.

„Chcesz wziąć prysznic w pierwszej kolejności?” Kelly zagryzła dolną wargę, kiwając głową.

„Tylko jeśli obiecasz dać mi wszystko brudne ponownie.”

Uncategorized