Gabinet reprezentował

Posted on Październik 20, 2016 By

– Wszystko jasne. Myślę, że należy użyć kreatora usług depilacji laserowej, można zabrać ją do zabiegu.

– Woskowanie pełne lub częściowe?

– Pełny, mam zamiar dać jej tatuaż na dolnej części pleców i włosy łonowe.

– Dobrze się zrobić, panie

– I nadal chodzić po okolicy i rozejrzeć.

– Jak sobie życzysz, mistrzu. Z powodu swojej suki Zrobię ustaleń.

Mężczyzna wstał i wyszedł z pokoju. Zostawił park i udał się na jednym z torów. Ku był to porządny człowiek, prowadząc na smyczy naga dziewczyna.

– Pozdrowienia, wy – powiedział mężczyzna – jesteś bez opieki? Mogę zaoferować ci moją – uśmiechnął się.

– Dzień dobry! Moja suka podjęta na procedury. Mam nadzieję, że nie będzie obrażać moją odmowę podjęcia swoją sukę?

– Nie ma mowy – roześmiał się – po prostu starałem się być uprzejmy.

– Dziękuję – mężczyzna uśmiechnął się i ruszył dalej.
Marina stała w ramce, i czekał na przybycie Mistrza. Drzwi otworzyły się i wszedł do pokoju naga kobieta, od razu wiedział, że to nie jest proste niewolnikiem, a jej szyja nie był kołnierz i poruszała się na czworakach. Cicho, Marina zwolniony z ramy, przymocowane do pierścienia w obroży i smyczy pociągnęła, zmuszając ją do przejechania. Szli korytarzem iw dół na pierwszym piętrze, przechodząc przez salę, wszedł do jednej z bram.

Gabinet reprezentował symbiozę medycznych i kosmetycznych. Marina przyniósł do krzesła oglądania, i tak szybko, jak ona osiadł w nim, ramiona podniesione i ustalane w górnych rogach krześle, nogi mocowane na podporach. Następnie kobieta podjechał stołu i uderzył żel na pachy marina, pobranych z pobliskiego obrabiarki i zaczął jeździć po pachy. Skrzywiła się z bólu. Następnie wzięła się krocza i odbytu, tutaj jęknęła głośno. Podsumowując, nogi również przeszła usuwania włosów.

Kiedy ciało zostało zakończone, dziewczyna kładzie się na brzuchu na kanapie – rozmazany zadrapania, siniaki rozmazany maść i zaczął masować, nie zwracając uwagi na jęki dziewczyny. Podczas masażu przeszedł siniaka na twarzy przed oczami Marina zapory łzy spływały. Wreszcie, dziewczynka została zabrana do pokoju. Właściciel siedział na krześle i rozmawia przez telefon, jak tylko kobieta weszła na marinę, rozmowa natychmiast zatrzymany.

– Panie, daj mi znać – gdy użytkownik zdecyduje się przeprowadzić następującą procedurę – głową w dół, powiedziała.

Uncategorized