Dał mi znać moja córka brał ślub w czerwcu do swojego chłopaka

Posted on Styczeń 14, 2017 By

„Dał mi znać moja córka brał ślub w czerwcu do swojego chłopaka. Ja spotkałem go po raz ostatni odwiedziłem kilka lat wcześniej i był w porządku. Przystojny chłopak, trochę snobem ale jego rodzice mieli pieniądze, więc czego można się spodziewać. W każdym razie mój syn poinformował mnie, że oczywiście zostałem zaproszony na wesele, ale poprosił go, aby mi powiedzieć, z jakiegoś powodu. Wydaje się, moja córka zdecydowała, że jej ojczym, że o nim jako jej „prawdziwego” ojca szło chodzić ją do ołtarza i dać ją jak był ten, który zawsze „tam” dla niej. Trzeba powiedzieć, że stracił nad tym i nie uczestniczyć i nie widziałem jej od. Prawdopodobnie jej nie przeszkadza, piekło pewnie woli to w ten sposób. Ułatwia życie. ”
woman-499756_1280

„Kiedy moja żona zostawiła go zatruły mnie, ja nie przeczę. Najśmieszniejsze jest to, że po wielu samotnych kobiet w mieście widział mnie jako prawdziwego połowu – tu byłem świeżo rozwiedziona właściciel firmy dzienny z młodego syna. I dnia jednych i Uderzyłem każda szeroka mogłem ale moje serce kiedyś zimno. Po pewnym czasie większość realizowana jest ze mną doprowadziłoby nigdzie z wyjątkiem może spać więc rzeczy wyschły, ale mnie to nie obchodziło. Seks był wszystko, co chciałem, a nie związek. Następnie po odrzuceniu mojej córki I całkowicie odwrócił wobec kobiet. Chodzi mi o to, gdzie ma kochającą nikt nigdy mnie szczęśliwy? ”

„Ale zapomniałem czegoś żal dla siebie. Może jestem oznaczało być sam i jestem w porządku z tym, ja naprawdę jestem. W tym momencie w życiu większy sens w każdym razie. Ale odpisywania połowę populacji, bo nigdy nie został ranny sens. Jest wiele kobiet, które nie są dobre, tak samo jak w przypadku mężczyzn. Ale są tacy, którzy nigdy nie zrobił niczego złego ze mną i byli winni w głowie po prostu za to, że kobiety. Wtedy tam dziewczyny jak ty, mam jeszcze dziewczęta wykorzystywane spojrzał na niczego zrobili źle, ale ze względu na ich płeć. A miałeś to tak szorstkie swoje całe życie, a ja po prostu sprawiło, że gorzej. Przykro mi z powodu tego Dani, ja tylko żałuję, moja córka była w połowie tak dobry człowiek jak ty i mam na myśli, że z mojego serca. ”

To było to. Chciałbym wreszcie obciążona się od lat o wartości żalu i goryczy i czułem się w pełni rozładowany. Zajęło mi ból ten szczególny dziewczynka wiedziałam, że kochał (nie, że mogłem przyznać, że się do niej), aby uświadomić sobie, co mnie dupkiem byłam tak długo. W tym momencie poczułem tak pusto, że nic nie pozostało we mnie, a ja siedziałem tam z pochyloną głową, zbyt wyczerpany, by się poruszyć.

W tym momencie poczułem lekki dotyk na moim ramieniu, a kiedy spojrzał w górę Dani był tam, a jej oczy były mokre od łez. Następną rzeczą, wiedziałem, że przytulając ją tak mocno, że nie wiem, jak ja jej nie zgnieść. Ona płakała, kiedy wrócił mój uścisk i usłyszałam jej głos w moim uchu.

„Co za złamane parą jesteśmy, prawda. Moje całe życie czuję się jakbym szukał czegoś brakuje, że nie mogę wyjaśnić. Tymczasem zostałeś ranny i po prostu dał się żyć tak długo. Przykro mi, co się stało Pan M, to nie było w porządku z jej strony. Wierz mi, że nie ma pojęcia, Gdyby była w moich butach będzie wiedziała, że „.

Byliśmy tak na jak długo nie wiem, ale w końcu zerwaliśmy nasz uścisk. Dani zatrzymaliśmy się na noc w moim łóżku, ale wszystko, co nie było tulić i jakoś to było najbardziej satysfakcjonujące noc, że nie pamiętam.

Potem nasza relacja zmieniła, że nie stało się to z dnia na dzień. Dziwne było to, że po nocy nadal uprawiać seks, ale to było rzadkie, że zainicjował je. To nie było to, że nie miałem jeszcze znaleźć ją tak seksowna jak diabli, ale teraz czuł się tak ochronny niej, że się zawahał. Na szczęście nie miała takich skrupułów, tak do końca lata kontynuowaliśmy naszych stałych schadzek. Próbowałem ją przekonać, aby zobaczyć chłopcy w jej wieku, choć ta myśl mnie zabić, ale ona tylko śmiali się z moich sugestii.

„Mówiłem ci, jak ci faceci byli zawiedli mnie całe moje życie w przeważającej części. Tylko dlatego, że chcą wkręcić mnie teraz nie znaczy, przebacz im. Poza byliby jak mój ex, gdy dostali, co chcieli oni po prostu zrzucić i obmawiać mnie. Wątpię, każda z nich jest pół człowiekiem jesteś w łóżku i tak.

Polecamy również: portal oraz tę stronę – zobacz tutaj

Uncategorized