Cokolwiek, mówiłeś, że chciał ssać go też

Posted on Październik 25, 2016 By

Taylor: „Cokolwiek, mówiłeś, że chciał ssać go też. Tak czy inaczej, to po prostu wydawało się stale rosnąć twardsze i grubsze. Myślałem, że to się popiersie z szortów. To była taka Włącz gdy stał tam tak tak blisko mnie. Odwrócił się i podniósł jedną z koszul, aby zobaczyć, czy to pasuje. Potem, kiedy poszedłem do ich złapać ”

Mary: „Ty chwycił twardy kutas przez pomyłkę?”

Taylor: „Nie, mój ręcznik rodzaj spadł więc trzymał go jedną ręką w środku, a moje piersi były na zewnątrz i mógł je zobaczyć.”

Mary: „Nie podoba Ci się naprawdę mają dosyć dostać podekscytowani.”

Taylor: „Fuck you … Myślę, że to dla niego z tego co widziałem. Zresztą, kiedyś, że jako pretekst, aby zbliżyć się do niego jak używałem jego ciało pokrywają je. On jest tak wysoki, że jego fiut skończyło się na oparcie dłoni i nie chce ruszyć. I wcierać go kilka razy, działając jak ja nie chciałam, a ja ustalające mój ręcznik. I trzymał go tylko z przodu i myślę, że widział mnie w dupę w lustrze. Jego kutas utrzymywane skurcze wbrew mojej strony też, co robił mnie do szału. Chciałem zwrócić moją dłoń wokół i po prostu zacznij głaszcząc go. ”

Mary: „To czyni mnie mokra po prostu go słuchu. Można dostać się do punktu, gdzie przybył w ręku? ”

Taylor: „Nie mogę myśleć stępieniu odebrać koszulki oraz bliżej przyjrzeć. Kiedy ja myślę, że widział mnie pochylił się w lustro i powiedział: „O Boże”. Zacząłem drgające jak widziałem trochę mokry początek spot na czubku penisa. Chciałem go lizać i zaczął pochylać. Złapałem się i starał się powstrzymać, ale stracił równowagę w zamieszaniu i upadł twarzą do niego. I rzeczywiście umieścić moje usta na nim i lizał go co sprawiło, że drżą przed moim językiem, który wysłał mnie do czegoś szalonego. Zaczęłam sięgać dotknąć piłki i kolana ugięły się, co sprawiło, że osiągnie się i chwycić go jak rączki „.

Mary: „Ty go nie boli”

Taylor: „Nie sądzę, myślę, że mógłbym odwrócił od tej rzeczy tak trudne, jak to było. I tak naprawdę nie zauważyłem, że byłem całkowicie naga rozparty trzymał mocno dla drogiego życia. Chyba widok mojej mokrej cipki i moja ręka trzyma jego twardy kutas było wszystko, co mógł zabrać. ”

Mary: „Haha, mówiłeś cock … On po prostu pozwolić ci trzymaj go?”

Taylor: „Nie sądzę, że istnieje wiele można zrobić jak był Cumming tak ciężko, a ja właściwie ściskając go dostać to wszystko. Czułem się tak dobrze, że zacząłem cum też. Myślę, że mógł powiedzieć i że będzie trzymał go tak po prostu przychodziła i najbliższych. To się dzieje w całej mojej ręki, a ja po prostu nie chciał puścić. W rzeczywistości, sięgnął w dół i pomyślałem, że idzie dotknąć moją cipkę i rzeczy więc trzymałem trzymał. Zamiast tego, chwycił mnie pod ramiona i podniósł mnie z pytaniem, czy jestem w porządku. Miał ręce na moich biodrach, a ja tak chciałam, żeby pociągnąć mnie do przodu i pocałuj mnie pasją lub po prostu uruchomić ręce na całym ciele. Byłem tak rozczarowany, że on mnie nie dotknąć i wszystko, co mogłem zrobić, to patrzeć w dół na jego penisa w ręku. ”

Mary: „Ty wciąż trzymając go? Oznacza to, że naprawdę się podobało. Dobrze, że Cumming oraz w jego spodniach. Teraz Żałuję, że poszedłem dostać koszulki „.

Uncategorized