Brad poczuł się trochę lepiej po wysłuchaniu nie była zła o jego Boner

Posted on Październik 20, 2016 By

Pokręciła głową. „Och, daj się Brad. To nie jest tak źle. W rzeczywistości to sprawia, że czuję się jakby dobrze, że …, że to przeze mnie. Poza tym .. Myślę, że jest to swego rodzaju słodkie.” Następnie, aby pokryć zażenowanie wiedziała, że zarówno uczucie powiedziała: „Chodź, ubrać. Mamy pływanie robić.”

Brad poczuł się trochę lepiej po wysłuchaniu nie była zła o jego Boner. A ona nawet powiedział, że myślał, że to słodkie! Sięgnął po pływackiej kolorze z jednej strony i rozpoczął pracę przy Złamanie szorty z jego drugiej strony. Podobnie jak ona, choć musiał położyć się na plecach i podnieść jego biodra, aby je wyłączyć, a następnie, aby uzyskać jego kostium kąpielowy dalej. Więc dwa razy jego bardzo sprawny montaż został wyniesiony w powietrze przez nią zobaczyć. Sissy poczuła ciepło kula eksploduje w jej cipki jak jego narząd został wyniesiony w powietrze po raz pierwszy. Ona oblizała wargi nieświadomie.

„To coś jest ogromny” powiedziała, oznacza to powiedzieć do siebie i pod nosem. Ale ona powiedziała, że to jasno i głośno. Była zaskoczona, gdy Brad odpowiedział jej.

„Tak, myślę, że mam dziwne genetykę czy coś. Jest mnóstwo większe niż inni chłopcy w mojej klasie w szkole. Mam dużo przetłoczeń o tym.” Dokonał pokrywając je, ale było oczywiste, że w jego Speedos Miał firmę boner. „Cholera” powiedział ponuro. „Idźcie beze mnie. To zajmuje trochę czasu, aby dostać się zejść”.

„Co zamierzasz robić” Sissy zapytała. Myślała, że wiedział, co zamierza zrobić. Myślała, że zamierza zrobić równowartość co zrobiła. To kula ciepła w brzuchu rosło trochę.

„Będę po prostu położyć się i na jakiś czas będzie spadać. Albo …” zarumienił się, gdy myślał o powiedzenie tego głośno.

„Albo co?” powiedziała. Była teraz na kolanach, pochylając się ku niemu. Jej rozszczepienie było bardzo interesujące, ale to nie pomaga mu sytuację.

„Wiesz,” powiedział.

Zamiast bawić się z nim dłużej powiedziała: „Czy mogę oglądać?”

Wysapał „To znaczy, że chcesz?”

Teraz zarumieniła. „No .. tak. Myślę, że byłoby to miłe zobaczyć.”

Skończył dając i klasnęła w ręce, wsunął Speedos powrotem na dół i wziął sprawy w ręce, że tak powiem. Chwycił jego kurek tuż poniżej głowy i pociągnął w dół. Patrzyła z podziwem, jak jego napletka przesunęła do tyłu, unsheathing na spiczastą głową. Westchnęła jak kropla klarowny płyn sączył się z małego węża oka na czubku. Myślała, że nie wiedział, co to było, i, z jakiegoś powodu, to sprawiło piłkę ciepła w jej lędźwiach rozwinąć. Teraz jej cipki swędziały i musiała go zarysować.

Ponieważ robi to, co robi, nie czuła się wcale źle o odchylając się do tyłu, aby usiąść na piętach. Trzymała się z jednej strony za nią, a druga ręka zsunął się do jej majtek bikini. Zamknęła oczy i westchnął, gdy jej palec podzielić jej śliskie wargi cipki i była o pocierać jej clitty.

„Cholera Sissy” Brad jęknął, gdy zobaczył, co robi. Szarpnął szybciej.

Znów otworzyła oczy, spoglądając na jego kogut, a ona sama diddled.

„Ooooo” szepnęła „tak jest niegrzeczny.”

Oni oddychał coraz szybciej, ponieważ masturbował razem. Wiedząc, że podoba mu się, patrząc na jej cycki, odsunęła na szczyt góry i zdejmij jej szlachetnych piersi teen i ściśnięte jeden dziarski sutek jak ona wbiła palce w jej muff.

„Ooooooo to zabawa” Sapnęła. „Jego taaaak niegrzeczny … ale na pewno … jest … FUN!” pisnęła jak jej cum uderzył ją. Szarpnęła gorączkowo w jej cipki jak uczucie przemywa się nad nią. Usłyszała, jak grunt, a oczy szeroko otwarte, jak długi biały sznur rzeczy strzał z jego kogut i splatted na ścianie namiotu. Szarpnął ręku trzy razy i jeszcze długo lepkie spojrzenie liny spermy wystrzeliła. Było tak wiele! To sprawiło, że pożar w jej pussy dostać się do białości, kiedy przyszedł i zadrżała, padając na bok, palce … kopania kopania … kopania.

Leżeli oboje tam przez cztery lub pięć minut, łapiąc oddech i coraz ich ubrania już w porządku. Brad był zakłopotany przez plamy na ścianie namiotu. „Prawdopodobnie nie chcą tu w namiocie ze mną dzisiaj, co?” Powiedział cicho. „Nie po tym, co?”

Sissy zachichotała. „Tak, tak! Chcę zobaczyć to jeszcze raz! To była najfajniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem.”

Następnie oba szczęśliwy, udali się do zabawy i igraszki w chłodnej wodzie jeziora.

Uncategorized