Sextelefon

Posted on Październik 25, 2016 By

Uporządkowanie komplikacji, pobyt w Park stanowy i deflowering z Bobbie. Gdy cała trójka wróciła do swojego domku oni pracowicie przystąpił torują sobie kolację. Były wędzone schabowe i piersi kurczaka, sałatka ziemniaczana, gorące bułki i mrożoną herbatę, oprócz niezliczonych ciasta pozostających z wizytą do greckiej tabeli.

Po tym wszystkim były pełne, ale odłożyć pozostałej żywności i usiadł przy stole, aby rozpocząć omawianie planów z których kontynuowanie ich życiu.

Został szybko uzgodnione żyć razem, na przemian między dwoma domami, aż do decyzji, czy nie stać się rodziną i rozważyć, czy nie rozważyć małżeństwo.

Bobby powiedział, że myślał o znalezieniu duży kawałek własności wiejskiej, aby przenieść się na jakiś czas, ale nigdy nie wykonywał tego pomysłu. Opisał chcąc kilkaset akrów lasu, stawy, pola uprawne i pastwiska z jego domu w pobliżu centrum miasta. Miał wizję skromny dom z powierzchni biurowej i warsztaty, aby wymyślać pomysły i tworzyć je do istnienia.

„Och, tato, to mają zwierzęta i basen?” Bobbie wykrzyknął.

„Baby Girl, może mieć prawie wszystko, co chcemy sextelefon. Mam zamiar robić to do moich specyfikacji i mam wystarczająco dużo pieniędzy, aby go osiągnąć. dam Ci zdecydować, co chcesz, ponieważ umówiliśmy się, że teraz jestem twoim tatusiem. Będziesz miał dostęp do niego, niezależnie od ostatecznego wyniku naszej sytuacji rodzinnej. Mam silne wrażenie, że mamy zamiar być blisko od teraz i odpowiednio postępować, „Bobby oferowane.

Bobby powiedział, że nazwać prawdziwym broker nieruchomości w następnego dnia rano i dostać ten projekt na drodze.

Bobbie i Janet spojrzała na siebie i uśmiechnął się szeroko.

„Tato, mogę mieć konia? Zawsze chciałem mieć jeden, ale nigdy nie jeździł jeden. To byłoby super! „Bobbie przyznał.

„Kochanie, może oczywiście mieć konia, jeśli chcesz. Powinniśmy chyba mają po jednym dla każdego z nas, nawet „Bobby odpowiedział:” Chodzi mi o to, aby swoje życie jak zabawę i wygodne, jak to możliwe, bym. Mając wy dwaj wokół czyni mnie bardzo szczęśliwą camper i zamierzam to pokazać! ”

„Tato, tato, tato,” Bobbie krzyknął, łzy spływały jej ładną twarz „Jesteś najlepszą tacie na całym świecie! Bardzo Cię kocham. Mama i ja jesteśmy najszczęśliwszym dziewczęta cię mieć. Chcę żyć z tobą przez resztę mojego życia. ”

„Wiesz co?” Bobby zapytał: „Chcę żyć z tobą przez resztę mojego życia, też. Teraz, że idzie za tobą też, Janet. Nie widzę życia bez ciebie dwa. Wydaje się sextelefon, że zostały zebrane za pomocą rozumu i Ja, na przykład, chcesz spróbować. Jesteśmy trzy z najbardziej nieprawdopodobnych ludzi na świecie, aby mieć związek, który mamy. Zgadzam się, że jesteśmy wszyscy trzej najszczęśliwszym mieć ze sobą. ”

„Co byś dwa myśleć o rozpoczęciu grupę Orient transseksualnych dzieci do zadowalających i produktywnego życia? Myślę, że pozwalając im odwiedzenia naszego domu i widząc jak dogadujemy może zdziałać cuda. Oczywiście, trzeba by nie wspomnieć o naszym prywatnym życiu, po prostu dać im swobodę bycia sobą i zrozumieć, że ich pozycja nie jest to niemożliwe, aby żyć. Nie chcę podawać psychologicznego leczenia, wystarczy otworzyć drzwi dla nich. Wiem, że Bobbie przeszedł twardą życia dla większości jej lat, ale jest na szczęście mieli ci, Janet, rozmawiać ją ze sobą. Obawiam się, że większość dzieci nie mają, że „Bobby dumał,” Musimy pracować nad tym, myślę [zobacz tutaj: sextelefon].

„Teraz chcę zacząć listę wszystkich Bobbie talentów i osiągnięć oraz osiągnięć. Byłem pod wielkim wrażeniem z tobą, moja córko. Jesteś bardzo inteligentna młoda dama i chcę wiedzieć o tobie wszystko. Janet, jeśli znasz kogoś, kto ma odpowiednie kwalifikacje i gotów zrobić obszerny panel IQ, a także zdolności przesiewowych, należy zorganizować, aby to zrobić. Mam kogoś na myśli, że powinien sextelefon być wielki w tym przedsięwzięciu w przypadku, gdy tego nie robią. Albo, moglibyśmy to zrobić przez więcej niż jeden i uzyskać jeszcze szerszy obraz, „Bobby powiedział.

„Cóż, mam znajomego, który jest psychologiem klinicznym. Ona powinna być dobrym wyborem, „Janet powiedział.

sextelefon