Sex rozmowy

Posted on Październik 20, 2016 By

„Dlaczego nie możemy oboje w tym samym czasie”, powiedział Sissy, a on skinął głową. Zaczęli ciągnąc sztuk odzieży off, pasujące do siebie koszulę do koszuli, szorty szorty skarpet skarpetek. W końcu wszystko, co miał na to jego majtki i wszystko, co miała na to jej biustonosz i majtki.

„To trochę dziwne,” powiedział Brad. „Chcesz, żebym się odwrócić, czy co?”

Sissy podjęła decyzję. „Nie obchodzi mnie, jeśli nie” powtórzyła. Potem sięgnął za nią i odpiął stanik.

Robiło się trochę mały dla niej i to w dużo napięcia. Kiedy unsnapped to, że trafił do przodu i z przyzwyczajenia ona zgarbione ramiona przekazania do spadku paski sex rozmowy do łokciach. Co zrobił, że został nagle wyświetla jej słodkie cycki nastolatek i uczynił je skakać w tym samym czasie. Oczy Brada trzasnął jak jej sutki truskawka weszła w widoku. Byli wbijając się i się trochę i spojrzał smaczne.

Potem został skórek jej majtki w dół nogami, kiedy usiadła, kolana podciągnął. Kiedy dostał je do kostek podniosła jedną nogę i przeniósł ją na bok, trzymając kolana razem. Brad może prawie, ale nie całkiem zobaczyć połączenie między nogami. Potem sięgnęła po kostium kąpielowy i kolana rozchylone jak straciła równowagę i musiał złapać się. Przez krótką chwilę Brad miał doskonały widok na podpuchnięte różowe wargi cipki pouting pod strzechą ciemne blond włosy. Jego pierwszy prawdziwy żywo cipki! Sissy włożyła dna bikini pierwszy i dostać je na biodrach musiała położyć się na śpiworze, unieś biodra i wyciągnąć je. W procesie Obnażyła Muffy mu całkowicie. Piętami stopa siebie i biodrach utopił się z ziemi, to było tak, jakby było zaprezentowanie jej seks tylko dla niego. Usta opadła, a oczy biegały między jej cipki i piersi. Tak szybko, jak jej cipka była pokryta oczy udał się do jej piersi i pozostał tam usiadła. Wreszcie pokryła je z wierzchu jej kolorze.

Brad westchnął. To było wspaniałe.

Sissy została skradanie patrzy na niego jak ona zmieniona. Zauważyła wyraz jego twarzy, kiedy jej obnażone ciało dojrzały nastolatek do niego. To spojrzenie czuła ciepło i fluttery w jej żołądku. Miała tylko tego rodzaju uczucie raz lub dwa razy i oba razy było, kiedy była na koncercie i wokalista jej ulubionego zespołu spojrzał na nią, gdy śpiewał. Brad nie poruszył się przez cały czas, że sex rozmowy ona się zmienia.

„Nie zamierzasz zmienić?” zapytała słodko.

Brad nagle, miał pełnowartościowy firmę boner w jego skivvies. Mimo że został patrząc na piersi kuzyna i cipkę, jego kogut zdecydował, że nadszedł czas jakiegoś działania. Podniósł ręce do góry w celu pokrycia jego krocze. „Nie mogę” wysapał.

Piękna dziewczyna naprzeciwko niego spojrzał na niego uważnie i powiedział: „Co to znaczy, że nie mogę?”

„Nie mogę” powtórzył. „Nie, dopóki tu jesteś.” Zacisnął dłonie w dół na jego niesfornych narządu ruchu i chwycił ją w oko.

Jej oczy zrobiły się okrągłe i szeroko, jak zdała sobie sprawę, co musi być pod dłońmi. „O!” powiedziała. „Masz ….?”

„TAK!” przerwał jej. Jeśli powiedziała słowo był pewien, że on tryskać. „Mam na myśli tak mam problem.”

Zachichotała. „No, to ssie być ty. Masz do mnie, więc muszę się z tobą zobaczyć. Fair jest fair.”

„Chodź Sissy. To jest inna,” jęknął.

„Nie, to nie jest” powiedziała. „To przeze mnie, prawda?” Jak powiedziała, że złapała spód stanika i odwrócenie go, miga jej piersi na niego.

Śmiała się z jego szoku wypowiedzi sex rozmowy i pokryła je z powrotem. „Więc jeśli masz hardon i spowodowało to powinien dostać ją zobaczyć!”

„Nie!” powiedział, przerażony, że powiedziała to słowo.

Następną rzeczą, którą znał dłonie były na piersi, a ona została wpychając go na plecy. On jęknął i automatycznie włożył ręce do tyłu, aby złapać się. Gdy zrobił chwyciła za pasek majtek i szarpnął mocno. Ściereczka złapany na biodrach i poczuł ból w tym samym czasie coś usłyszał rip.

Sissy śmiałem się ciężko jak ona de pantsed kuzynkę. Spodziewała się zobaczyć penisa chłopca, może trzy lub cztery cale długości i tak duże jak jej największego palca wokół. Była w szoku, gdy jego rdzenia dziewięciu INCHER wyskoczył z szortów i pomachał dookoła, jakby szukał czegoś do gryzienia. Miał krzywą o to, że się jej chce pochylić głowę, by zobaczyć to lepiej. To był ciemniejszy niż reszta jego skóry i spojrzał gładkie i miękkie, na wszystko, co było sztywne jak deska [więcej info: sex rozmowy].

Usiadła z powrotem na jej biodrach i powiedział: „O rany!”

Jej oczy biegały z workiem na podstawie tego sex rozmowy wspaniałego penisa. Jego kule były większe niż sądziła byliby też. Wyglądali spuchnięte … pełne … niebezpieczne jakoś. Jej widok był odcięty, jak jego ręce uderzył nad jego krocze ponownie.

sex rozmowy