Sex ogłoszenia

Posted on Październik 26, 2016 By

Jestem zbiegiem z innej galaktyki. Pobiegłem ocalić życie i zapobiec Zdobywców mojej planecie wykorzystywali swoje umiejętności. I uciekł na drugą stronę wszechświata-Mam tylko nadzieję, że jest na tyle ile mogę ukryć wśród rasy wojowniczych gigantów. Oto moja historia. Są też inne postacie, zwłaszcza Donald Dugan i Gina Provano, ale będę wprowadzać je do Ciebie w razie potrzeby.

Byłem naukowcem-przyłożonym physicist– w moim wcześniejszym życiu, lider naszej planecie, gdzie moim zadaniem było opracowanie broni dla naszej obronności i bezpieczeństwa. Często zastanawiałem się, dlaczego przeszkadza. Próbowałem i próbowałem przekonać Radę planetarny, co potrzebne, aby przygotować się do inwazji, że potrzebujemy o wiele więcej z wysokiej energii promieniowania elektronowego armat miałem opracowanych dla naszej obrony. Byli ostateczną broń, taki sex ogłoszenia, który może być używany z okropnymi konsekwencjami, jeśli nie obchodzić i zarządzanych w sposób odpowiedzialny. „Z kim?” Pytali: „Jesteśmy w pokoju z całej galaktyki. Dlaczego powinniśmy się martwić? Dlaczego powinniśmy wydawać tyle pieniędzy? ”

„The Gorkons,” odpowiedziałem. „Mają suchy planety i eksplodująca ludności. Są one zawsze w poszukiwaniu wody, mamy mnóstwo. Nasza planeta jest prawie pokryte wodą. To jest nasze życie. ”

„The Gorkons ponad sto lat świetlnych. Nie mamy nic do strachu przed nimi. To jest nasza ostateczna decyzja. Żegnaj, Scientist „. Wiedziałem, że muszę zrobić moje przygotowania do ewakuacji. To była tylko kwestia czasu, moim zdaniem. Tym razem przyszła szybciej niż nawet myślałem.

W Gorkons są bardzo wojowniczy lud. Żyją podbić; ich roboty warrior są bezlitosne. Biorą bogactw planety i zniewolić mieszkańców. Te biliony ton wody na naszej planecie były zbyt dużo pokusa. Doszli niecałe dwa lata po moim ostrzeżeniu. Mieliśmy technologię do ich pokonać, ale potrzebowaliśmy dużo więcej armat ray o wysokiej energii niż my. Były ogromne luki w naszej obronie dzięki krótkowzrocznej Rady. To właśnie usiłował im powiedzieć. Gorkons byłoby łatwo zidentyfikować te obszary i przerastają nasze siły. Wiele z ich armiami umrze, ale ci, którzy dotarli do naszej powierzchni mogą sex ogłoszenia siać spustoszenie w naszej populacji. Chcemy być zmuszony do poddania się, a to oznaczałoby realizację naszego rządu i przywódców wojskowych i zniewolenia naszych czołowych naukowców, w tym mnie. To była ich historia i dlatego byłem przygotowany.

Nasi ludzie byli kiedyś mieszkańcami ziemi, ale rozwinął się amfibia po serii silnych trzęsień ziemi i erupcji wulkanicznych zanurzonych większość naszych obszarach lądowych ponad sto tysięcy lat temu. Osobiście wolałem żyjących w wodzie, aby będąc na ziemi, chociaż moja praca zabrał mnie na ląd codziennie do opracowania nowych i bardziej potężnych broni. Nasza technologia była znacznie lepsza od nich, ale nasz krótkowzroczne Rada Prezesów uczynił nas wrażliwe. Z naszych broni Gorkons byłoby nie do pobicia. I zdemontowany jednostek sterujących armat ray o wysokiej energii i ustawić je zwarcie w ciągu sześciu miesięcy, aby zachować je poza kontrolą Gorkons ‚. Nie było sposobu, bym pozwolić Gorkons przejąć kontrolę nad mnie. Beze mnie byłyby bezużyteczne kawałki przewodów ceramicznych i rozpuści.

Mój statek miał najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię mogę budować, wyposażonego w hiper-drive, który może napędzać mnie przy prędkościach znacznie przekracza prędkość światła. Jednak nie był to cena do zapłacenia. Musiałbym być w letargu-nieprzytomny w zbiorniku wody i ledwie żywy, przetrwać gehennę tej podróży. I wystrzelonych w kosmos oddalając się od ogromnej floty Gorkona. I zaprogramowany komputer, a następnie umieszcza się w komorze. Byłoby nakarmić i napoić mnie jak filtrować odpadów przez lata będę w nim.

Wiedziałem, że może nastąpić pomimo wysokich obrotach. Wszystkie rakiety zostawić ślad jonów, które mogą być prowadzone w dowolnym miejscu, więc wziąłem kilka środków ostrożności, wprowadzając atmosferę kilku planetach i odbijając się po drugiej stronie, a nawet sex ogłoszenia z powrotem w kierunku I przyszedł przed zmianą kierunku. Moim ostatecznym celem była mała planeta po drugiej stronie tego, co nazywa się Droga Mleczna, trzecia planeta żółtym słońcem. Mieszkańcy nazwał Ziemią. Raz tam musiałbym znaleźć gospodarza, w którym ktoś mógłby się ukryć, żyjący w ciepłym środowisku ciekłym ich krwi. Byłoby to idealne miejsce ukrycia. Nawet Gorkons mnie nie znajdzie. Najlepszą częścią-tych mieszkańcy byli jeszcze bardziej wojowniczy niż Gorkons. Byliby w stanie pokonać ich na pewno [kliknij tutaj: sex ogłoszenia].

Co więcej, ta planeta była mniej niż jedną dwudziestą wielkości kopalni i jednej trzydziestej o rozmiarach Gorkonia. Ogromna wielkość naszej planety oznaczało nasza grawitacja była bardzo silna. W rezultacie byliśmy mali – malutkie w porównaniu z wielkością tych widocznych sex ogłoszenia na nowej planecie.

sex ogłoszenia