Seks ogloszenia

Posted on Październik 20, 2016 By

Do tej pory mój dupek był bardzo zmęczony. Gdy FP wyciągnął zmiękczania kurek, czułem jego cum spływały mi tyłek i bale. SS dał mi chusteczkę do wycierania mój dupek zachować cum FP został rozlewając wszędzie.

SS Następnie zapytał mnie, czy mógłby fuck my ass jeszcze raz i powiedziałem mu, no jak mój dupek czuł surowe i ból tego czasu. Jego kogut był już bardzo ciężko z mojego ssanie i poprosił mnie, mógłbym go wysadzić i uczynić go cum.

Po FP nie podciągnął spodnie, on wysunąć się z fotela do obszaru korytarza.

Z cum nadal wycieka z mojej dupie, nie był jeszcze gotowy, aby usiąść na siedzeniu. Więc SS zasugerował, że mogę przykucnąć albo kucać na podłodze seks ogloszenia między siedzeniami podczas wysysających jego kurek.

SS zdjął spodnie, ale nie pokrywają się z kocem tym razem jako FP trzymał zegarek stojący obok siedzenia i blokowanie czyjegoś zdania.

Zacząłem wysysających kurek SS. Jak kucał, cum był wyciek z mojego tyłka na podłogę autobusu.

Ja muszę ssać go przez ponad 10 minut. I był już trochę zmęczony w tej pozycji, więc SS poprosił mnie, aby pomóc mu cum szybciej lizanie jego dupek.

I nie był zbyt zależało na tym, ale zgodziłem się. Uniósł nogi dać mi dostęp do jego dupek.

I lizały go na kilka minut, a FP okradł poza jego kurek.

Lizanie mu tyłek był inny pierwszy dla mnie. Ale to nie było tak źle, jak się spodziewałem. To dało mi bardzo perwersyjne poczucie, i zdałem sobie sprawę, że mój kogut był dobrze trysnęła znowu mieszając.

Wkrótce SS był gotowy do cum, więc spuścił nogi i włożył z powrotem kurek w ustach i trzymał głowę w dłoniach i kilka sekund później; On wypełnił seks ogloszenia moje usta gorącej spermy. Strzelił spore obciążenie. Przełknęłam to wszystko, a potem ssać jego kogut dopóki nie było już cum. Starałem się zrobić to tak dobre dla niego, jak to robił za mnie.

Do tego czasu byłem wyczerpany i trochę oszołomiony. Ale było jeszcze pół twarde z połykaniem spermy SS i lizanie jego tyłek.

Jak wstałem z mojej pozycji kucznej wciąż półnaga, FP zobaczyłem moje pół twardy kutas. Pociągnął mnie za rękę i odesłano mnie za zasłoną w kierunku toalety i zaczął dając mi loda.

Tam była półnaga, odkrył, stojąc autobusem, coraz mój kogut zasysane.

Muszę przyznać, że FP i SS były bardzo ryzykowny i wziął sporą ilość ryzyko. Ale myślę, że wiedzą, co robią.

Oparłem się plecami o drzwi łazienki, jak ciepłe usta FP ssać mój kogut fachowo coraz mnie kompletnie twarda po raz kolejny, gdy SS czuwał przy kurtynie.

FP umiał ssać kogut .He delikatnie dotknął mojego kulki, jak on mnie wciągnęła. Czułam cum rośnie w moich kulek i przed długo trysnęła mój cum do ciepłej i miękkiej ustach FP. Kontynuował ssanie mnie aż moje jaja były zupełnie puste. Nie mogłem już tego wytrzymać i popchnął go z powrotem. Do tej pory moje kulki również były bardzo bolesne. I właśnie cum po raz szósty tego wieczoru.

Otworzył drzwi do łazienki i obserwował seks ogloszenia mnie jak zetrzeć pozostałą cum, które wyciekły z mojego tyłka. Miał dość złożone obciążenia we mnie.

I szybko spadł z powrotem na fotelu i spojrzał na moje szorty. SS dał mi bieliznę i wsunął moją bieliznę i szorty. Byłem tak zmęczony, że zasnął ponownie na resztę podróży.

I został obudzony przez SS kilka minut przed przybyciem do naszego celu. On i FP podziękował mi za spółkę zabawy. SS dał mi swoją wizytówkę, aby zadzwonić do niego, kiedy byłem w nastroju następnym razem, aby się zabawić. Powiedział mi, mógł umówić się na spotkanie, kiedy był w moim rodzinnym mieście następnym razem.

Jak weszliśmy z autobusu, mój tyłek odczuwalne zabawny, z niektórych cum wycieka nadal iz całej ciężkiej fucking. Również moje kulki czuł tępy ból i bolesność [więcej: seks ogloszenia].

SS i FP pożegnaliśmy się i wyszedł.

Podczas gdy czekałem na moją ciotką po mnie, to odbija się na wszystko, co zdarzyło się w ciągu ostatnich kilku godzin. I poszedł z nigdy fucked dobrze fucked seks ogloszenia przez 2 kogutów i wibrator. Próbowałem i połknięcia spermy i lizał dupkiem. Jako ja siedziałem tam odzwierciedla, ja znowu poczułem mój kogut mieszając, tak jak to robi teraz tak wiele lat później, za każdym razem myślę o tym doświadczeniu.

seks ogloszenia